Faaliyet Alanlarımız

Akza Madencilik

Akza Madencilik olarak, döküm, otomotiv, banyo endüstrisi, mutfak endüstrisi, metal ve çelik sanayi, metalurji ve kimya alanlarının her birinde kullanılan Krom elementinin uzmanlıkla çıkarılması, profesyonel bir şekilde işlenmesi ve katma değerli bir ticari ürüne dönüşmesi sürecini titizlik ile ele alıyoruz.

Akza Tekstil

Akza Grup olarak 2015 yılından beri tekstilde dış ticaret çözümlerimiz ile öncü tekstil markalarının ürün tedariklerinde oynadığımız rol ile tekstil ürünleri ve tekstil hammaddelerinde güvenilir ticari çözümler sağlıyoruz.

Akza Gıda

Akza Gıda olarak, Hindistan Cevizi, Palm Yağı ve Kakao başta olmak üzere endüstriyel gıda ticaretinde 2015 yılından beri Akza tecrübesi ile en güçlü kurumsal ticari çözümleri sunuyoruz.

Akza Oto

Akza Grup olarak endüstriyel ticari faliyetlerimizin yanı sıra merkez ofisimizin de yer aldığı, İstanbul’un öne çıkan bölgelerinden Arnavutköy’de otomobil ticaretinde Akza güvencesini sunmanın yanı sıra süreç boyunca ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak alım ve satım sürecinizi en profesyonel şekilde kurgulamak için çalışıyoruz.

Akza Home

Akza Home bünyesinde, duşakabin, sauna, jakuzi ve küvet gibi temel banyo gereçlerinin ticaretinde Akza profesyonelliği ile hareket ediyoruz. Bünyemizdeki banyo gereçlerinin tedarik ve dış ticaretinde bütün kurumsal iş ortaklarımıza en güçlü çözümleri sunmayı amaç ediniyoruz.

Akza Gayrimenkul

Akza Grup olarak endüstriyel ticari faliyetlerimizin yanı sıra merkez ofisimizin de yer aldığı, İstanbul’un öne çıkan bölgelerinden Arnavutköy’de gayrimenkul ticareti ve yatırımlarınızda Akza güvencesini sunmanın yanı sıra süreç boyunca ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak alım ve satım sürecinizi en profesyonel şekilde kurgulamak için çalışıyoruz.